Piirkonnad
Pärnu linn
Pärnu linn võrrelduna: Eesti. Kõik näitajad on samast allikast ja samal perioodil.
Võrdlus
Pärnu linn ja Eesti kõrvuti
Viimane kuu, viimased 12 kuud ja majutuse näitajad. Muutus on võrreldud aasta varasemaga.
| Näitaja | Pärnu linn | Eesti |
|---|---|---|
| Viimane kuu · august 2026 | ||
| Majutatud külastajad | 50 205Kasv +4,7% | 481 646Kasv +4,9% |
| Ööbimised | 88 550Kasv +1,6% | 873 626Kasv +6,4% |
| Väliskülastajate osakaal | 52,9% | 53,9% |
| Ööbimisi külastaja kohta | 1,76 | 1,81 |
| Viimased 12 kuud · kuni august 2026 | ||
| Majutatud külastajad | 405 391Kasv +1,4% | 3 796 708Kasv +4,3% |
| Ööbimised | 741 815Langus −0,4% | 6 951 154Kasv +4,6% |
| Väliskülastajate osakaal | 51,3% | 53,4% |
| Osakaal Eesti külastajatest | 10,7% | 100% |
| Suve osakaal (juuni–aug), 2025 | 35% | 37% |
| Majutus · august 2026 | ||
| Tubade täituvus | 66%Kasv +5,0 pp | 58%Kasv +2,0 pp |
| Voodikohtade täituvus | 58%Kasv +1,0 pp | 46%Kasv +2,0 pp |
| Ööbimise keskmine maksumus | 60 €Kasv +9,1% | 51 €Langus −1,9% |
| Majutusettevõtted | 86 | 1233 |
| Voodikohad | 4925 | 60 726 |
Trendid
Kuidas piirkond on arenenud
Indeks näitab 12 kuu libisevat summat võrreldes 2019. aastaga, nii et eri suurusega piirkonnad on võrreldavad.
Külastajad võrreldes 2019. aastaga (2019 = 100)
12 kuu libisev summa, indeks
Tubade täituvus kuude kaupa
Viimased 36 kuud
Turud ja eesmärk
Kust külastajad tulevad ja miks
Välisturgude osakaal piirkonna väliskülastajatest ning ööbimised reisi eesmärgi järgi.
Välisturgude osakaal
Reisi eesmärk
Pärnu linn
Eesti
Aastate kaupa
Pärnu linn aastate kaupa
Aasta kokkuvõtted. Pooleliolev aasta on eraldi märgitud ja selle muutus on arvutatud sama perioodi kohta aasta varem.
| Aasta | Külastajad | Muutus | Ööbimised | Väliskülastajad | Ööbimisi / külastaja | Tubade täituvus | Ööbimise hind |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (jaan–aug 2026) | 279 987 | −0,1% | 511 901 | 52,4% | 1,83 | 51,1% | 49,50 € |
| 2025 | 405 687 | +4,4% | 752 800 | 51,8% | 1,86 | 50,3% | 46,25 € |
| 2024 | 388 736 | +8,2% | 742 593 | 49,6% | 1,91 | 52,9% | 46,42 € |
| 2023 | 359 140 | −1,5% | 738 420 | 47,5% | 2,06 | 53,3% | 44,25 € |
| 2022 | 364 736 | +46,8% | 724 823 | 42,6% | 1,99 | 51,1% | 39,17 € |
| 2021 | 248 493 | −4,8% | 468 340 | 0,0% | 1,88 | 32,2% | 35,42 € |
| 2020 | 261 052 | −32,6% | 498 710 | 0,0% | 1,91 | 34,0% | 32,08 € |
| 2019 | 387 067 | +8,2% | 814 859 | 54,0% | 2,11 | 56,3% | 34,17 € |
| 2018 | 357 722 | −1,0% | 763 477 | 54,5% | 2,13 | 54,7% | 33,50 € |
| 2017 | 361 348 | +6,7% | 772 115 | 54,1% | 2,14 | 53,6% | 32,25 € |
| 2016 | 338 655 | +11,2% | 764 681 | 54,5% | 2,26 | 53,3% | 31,83 € |
| 2015 | 304 590 | +5,3% | 705 446 | 54,9% | 2,32 | 51,8% | 30,50 € |
| 2014 | 289 122 | +12,5% | 691 310 | 56,2% | 2,39 | 49,8% | 29,67 € |
| 2013 | 257 099 | +5,4% | 666 961 | 57,4% | 2,59 | 49,7% | 28,67 € |
| 2012 | 243 842 | +5,2% | 649 952 | 58,8% | 2,67 | 50,8% | 27,08 € |
| 2011 | 231 797 | +5,2% | 635 111 | 62,2% | 2,74 | 49,6% | 25,50 € |
| 2010 | 220 375 | +8,8% | 624 434 | 63,8% | 2,83 | 52,2% | 24,50 € |
Kõik piirkonnad
Kõik maakonnad ja linnad
Viimase 12 kuu näitajad. Sorteeri veeru päisel klõpsates, vali piirkond nimel klõpsates.
| Piirkond | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 796 708 | +4,3% | 6 951 154 | 53,4% | 1,83 | 45,8% | 49,25 € | |
| 2 037 348 | +7,0% | 3 917 006 | 73,1% | 1,92 | 58,5% | 52 € | |
| 1 899 223 | +7,7% | 3 672 497 | 76,0% | 1,93 | 61,8% | 52,42 € | |
| 467 577 | +1,5% | 837 427 | 46,5% | 1,79 | 41,3% | 44,92 € | |
| 405 391 | +1,4% | 741 815 | 51,3% | 1,83 | 50,1% | 47 € | |
| 309 843 | +5,1% | 524 328 | 42,6% | 1,69 | 46,4% | 48,25 € | |
| 288 536 | +5,7% | 488 618 | 44,1% | 1,69 | 55,8% | 48,17 € | |
| 211 449 | +2,5% | 374 496 | 15,3% | 1,77 | 42,3% | 46,17 € | |
| 180 222 | +2,6% | 306 764 | 31,2% | 1,70 | 31,5% | 47,92 € | |
| 127 099 | +2,8% | 216 315 | 17,7% | 1,70 | 27,4% | 46,08 € | |
| 116 451 | −2,5% | 188 542 | 19,6% | 1,62 | 31,8% | 52,58 € | |
| 115 348 | +0,1% | 179 869 | 21,2% | 1,56 | 34,6% | 42,83 € | |
| 78 029 | +1,4% | 138 368 | 14,2% | 1,77 | 29,4% | 45,33 € | |
| 50 512 | +0,8% | 80 980 | 16,0% | 1,60 | 20,8% | 44,67 € | |
| 25 482 | −9,4% | 45 420 | 12,6% | 1,78 | 19,5% | 47,25 € | |
| 23 155 | −16,0% | 37 365 | 11,4% | 1,61 | 16,7% | 41,42 € | |
| 20 429 | −2,6% | 32 488 | 11,0% | 1,59 | 15,8% | 39,17 € | |
| 18 345 | −6,3% | 32 896 | 12,2% | 1,79 | 14,8% | 36,75 € | |
| 15 419 | −6,0% | 38 890 | 13,4% | 2,52 | 24,1% | 24,83 € |
Andmete kättesaadavus
Millised andmed on olemas: Pärnu linn
Statistikaamet avaldab osa andmeid maakondade ja linnade kaupa, osa ainult kogu Eesti kohta.
- Majutatud külastajad ja ööbimisedKuised andmed alates 2005, elukohariigi järgi.
- Majutuskohad ja täituvusKuised andmed alates 2002, sh ööbimise hind.
- Reisi eesmärkKuised andmed alates 2019.
- Pikaajaline mahutavus (alates 1992)Avaldatakse ainult kogu Eesti ja suurregioonide kohta, mitte maakonniti.
- Eesti elanike reisidValikuuring, mille tulemused avaldatakse ainult kogu Eesti kohta.
- Majutussektori majandusEttevõtlus- ja palgastatistika avaldatakse ainult kogu Eesti kohta.