Piirkonnad
Tallinn
Tallinn võrrelduna: Eesti. Kõik näitajad on samast allikast ja samal perioodil.
Võrdlus
Tallinn ja Eesti kõrvuti
Viimane kuu, viimased 12 kuud ja majutuse näitajad. Muutus on võrreldud aasta varasemaga.
| Näitaja | Tallinn | Eesti |
|---|---|---|
| Viimane kuu · august 2026 | ||
| Majutatud külastajad | 213 319Kasv +8,8% | 481 646Kasv +4,9% |
| Ööbimised | 424 462Kasv +12,7% | 873 626Kasv +6,4% |
| Väliskülastajate osakaal | 81,7% | 53,9% |
| Ööbimisi külastaja kohta | 1,99 | 1,81 |
| Viimased 12 kuud · kuni august 2026 | ||
| Majutatud külastajad | 1 899 223Kasv +7,7% | 3 796 708Kasv +4,3% |
| Ööbimised | 3 672 497Kasv +8,8% | 6 951 154Kasv +4,6% |
| Väliskülastajate osakaal | 76,0% | 53,4% |
| Osakaal Eesti külastajatest | 50,0% | 100% |
| Suve osakaal (juuni–aug), 2025 | 33% | 37% |
| Majutus · august 2026 | ||
| Tubade täituvus | 76%Langus ±0,0 pp | 58%Kasv +2,0 pp |
| Voodikohtade täituvus | 64%Kasv +3,0 pp | 46%Kasv +2,0 pp |
| Ööbimise keskmine maksumus | 54 €Langus −10,0% | 51 €Langus −1,9% |
| Majutusettevõtted | 140 | 1233 |
| Voodikohad | 21 367 | 60 726 |
Trendid
Kuidas piirkond on arenenud
Indeks näitab 12 kuu libisevat summat võrreldes 2019. aastaga, nii et eri suurusega piirkonnad on võrreldavad.
Külastajad võrreldes 2019. aastaga (2019 = 100)
12 kuu libisev summa, indeks
Tubade täituvus kuude kaupa
Viimased 36 kuud
Turud ja eesmärk
Kust külastajad tulevad ja miks
Välisturgude osakaal piirkonna väliskülastajatest ning ööbimised reisi eesmärgi järgi.
Välisturgude osakaal
Reisi eesmärk
Tallinn
Eesti
Aastate kaupa
Tallinn aastate kaupa
Aasta kokkuvõtted. Pooleliolev aasta on eraldi märgitud ja selle muutus on arvutatud sama perioodi kohta aasta varem.
| Aasta | Külastajad | Muutus | Ööbimised | Väliskülastajad | Ööbimisi / külastaja | Tubade täituvus | Ööbimise hind |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 (jaan–aug 2026) | 1 297 365 | +7,8% | 2 511 984 | 77,0% | 1,94 | 61,8% | 52,50 € |
| 2025 | 1 805 519 | +5,4% | 3 442 896 | 75,8% | 1,91 | 62,7% | 54,42 € |
| 2024 | 1 712 328 | +8,3% | 3 311 697 | 76,3% | 1,93 | 63,7% | 50,08 € |
| 2023 | 1 581 255 | +12,3% | 3 047 073 | 74,6% | 1,93 | 61,2% | 50,75 € |
| 2022 | 1 407 696 | +106,6% | 2 647 095 | 72,7% | 1,88 | 55,8% | 45,42 € |
| 2021 | 681 276 | +10,0% | 1 418 784 | 56,7% | 2,08 | 35,3% | 34,50 € |
| 2020 | 619 512 | −65,1% | 1 216 057 | 70,3% | 1,96 | 26,2% | 32,33 € |
| 2019 | 1 772 755 | +3,4% | 3 265 373 | 85,4% | 1,84 | 64,6% | 46,75 € |
| 2018 | 1 715 008 | −0,8% | 3 149 626 | 85,3% | 1,84 | 66,1% | 46,67 € |
| 2017 | 1 728 429 | +2,9% | 3 099 102 | 86,4% | 1,79 | 65,5% | 45,83 € |
| 2016 | 1 680 056 | +6,4% | 2 997 156 | 87,0% | 1,78 | 65,0% | 41,67 € |
| 2015 | 1 579 491 | −1,5% | 2 790 993 | 87,5% | 1,77 | 64,5% | 41,25 € |
| 2014 | 1 603 204 | +2,7% | 2 855 048 | 88,1% | 1,78 | 63,9% | 40,08 € |
| 2013 | 1 561 677 | +3,0% | 2 802 111 | 88,9% | 1,79 | 61,8% | 38,58 € |
| 2012 | 1 516 203 | +1,8% | 2 757 697 | 89,7% | 1,82 | 61,6% | 36,58 € |
| 2011 | 1 489 192 | +15,5% | 2 770 488 | 89,5% | 1,86 | 61,4% | 33,25 € |
| 2010 | 1 289 372 | +13,6% | 2 291 511 | 88,5% | 1,78 | 52,0% | 31,08 € |
Kõik piirkonnad
Kõik maakonnad ja linnad
Viimase 12 kuu näitajad. Sorteeri veeru päisel klõpsates, vali piirkond nimel klõpsates.
| Piirkond | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 796 708 | +4,3% | 6 951 154 | 53,4% | 1,83 | 45,8% | 49,25 € | |
| 2 037 348 | +7,0% | 3 917 006 | 73,1% | 1,92 | 58,5% | 52 € | |
| 1 899 223 | +7,7% | 3 672 497 | 76,0% | 1,93 | 61,8% | 52,42 € | |
| 467 577 | +1,5% | 837 427 | 46,5% | 1,79 | 41,3% | 44,92 € | |
| 405 391 | +1,4% | 741 815 | 51,3% | 1,83 | 50,1% | 47 € | |
| 309 843 | +5,1% | 524 328 | 42,6% | 1,69 | 46,4% | 48,25 € | |
| 288 536 | +5,7% | 488 618 | 44,1% | 1,69 | 55,8% | 48,17 € | |
| 211 449 | +2,5% | 374 496 | 15,3% | 1,77 | 42,3% | 46,17 € | |
| 180 222 | +2,6% | 306 764 | 31,2% | 1,70 | 31,5% | 47,92 € | |
| 127 099 | +2,8% | 216 315 | 17,7% | 1,70 | 27,4% | 46,08 € | |
| 116 451 | −2,5% | 188 542 | 19,6% | 1,62 | 31,8% | 52,58 € | |
| 115 348 | +0,1% | 179 869 | 21,2% | 1,56 | 34,6% | 42,83 € | |
| 78 029 | +1,4% | 138 368 | 14,2% | 1,77 | 29,4% | 45,33 € | |
| 50 512 | +0,8% | 80 980 | 16,0% | 1,60 | 20,8% | 44,67 € | |
| 25 482 | −9,4% | 45 420 | 12,6% | 1,78 | 19,5% | 47,25 € | |
| 23 155 | −16,0% | 37 365 | 11,4% | 1,61 | 16,7% | 41,42 € | |
| 20 429 | −2,6% | 32 488 | 11,0% | 1,59 | 15,8% | 39,17 € | |
| 18 345 | −6,3% | 32 896 | 12,2% | 1,79 | 14,8% | 36,75 € | |
| 15 419 | −6,0% | 38 890 | 13,4% | 2,52 | 24,1% | 24,83 € |
Andmete kättesaadavus
Millised andmed on olemas: Tallinn
Statistikaamet avaldab osa andmeid maakondade ja linnade kaupa, osa ainult kogu Eesti kohta.
- Majutatud külastajad ja ööbimisedKuised andmed alates 2005, elukohariigi järgi.
- Majutuskohad ja täituvusKuised andmed alates 2002, sh ööbimise hind.
- Reisi eesmärkKuised andmed alates 2019.
- Pikaajaline mahutavus (alates 1992)Avaldatakse ainult kogu Eesti ja suurregioonide kohta, mitte maakonniti.
- Eesti elanike reisidValikuuring, mille tulemused avaldatakse ainult kogu Eesti kohta.
- Majutussektori majandusEttevõtlus- ja palgastatistika avaldatakse ainult kogu Eesti kohta.